PRAHA

Přístup k výsledkům – přihlášeníVážení klienti dovolujeme si upozornit, že klienti pojištění u zdravotních pojišťoven : 213 - Revírní bratrská pojišťovna a 209 - Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, nemají hrazená laboratorní vyšetření. Medicentrum, spol. s r. o. nemá nasmlouvaná laboratorní vyšetření s těmito pojišťovnami. Klienti těchto pojišťoven si proto testy na pohlavně přenosné choroby hradí dle platného ceníku uvedeného na webových stránkách.
 • Náš cíl:
  Dokonalá komunikace s klientem
  Prostřednictvím špičkových specialistů je zajištěna komplexní ambulantní péče na nadstandardní úrovni.

Spolehlivost, profesionalita, diskrétnost

Prostřednictvím špičkových specialistů v oboru dermatovenerologie je zajištěna péče na nadstandardní úrovni v diskrétním a příjemném prostředí ambulance v blízkosti stanic městské hromadné dopravy.

Dermatovenerologická ordinace v Lidické ulici v Praze 5 patří pod hlavičku společnosti Medicentrum Beroun, spol. s r. o.

Tato společnost , jako jedna z prvních ve Středočeském kraji, zahájila svoji léčebnou činnost v roce 1995. Privatizací berounské polikliniky vzniklo komfortní privátní zdravotnické zařízení se specialisty s praxí nejen na předních českých klinikách, ale také v zahraničí.

V lednu roku 2007 vzniklo nové dislokované dermatovenerologické pracoviště v Praze, které je logickým přiblížením se klientele a zároveň navazuje na úspěchy specializovaného pracoviště dosud umístěného přímo v areálu polikliniky v Berouně. Prostřednictvím špičkových specialistů je zajištěna péče na nadstandardní úrovni v diskrétním prostředí ambulance umístěné v dosahu městské hromadné dopravy. Vysoké nároky na přesnou a rychlou diagnostiku umožňuje klinická laboratoř Medicentra vybavená špičkovými přístroji firmy Abbott.

Komplexni služby „Vy se nemusíte o nic starat, my se postaráme o Vás“

 • Vyšetření specialistou dermatovenerologem
 • Flexibilní stanovení diagnózy dle laboratorních testů, k dispozici ve formě mezinárodně uznávaných certifikátů, které jsou pouze pro komerční účely po zaplacení – viz ceník pro komerční účely, kde jsou jednotlivé položky za vyšetření. V elektronické podobě pouze pro agentury, které mají zajištěn souhlas testovaného klienta (z důvodu ochrany osobních údajů nelze vydávat certifikáty elektronicky ostatním klientům).
 • Léčba a následná péče, v případě nutnosti zajištění hospitalizace.
 • Doplňkové služby – poradenství v oblasti intimní péče
 • Máme uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami ( vyjma smlouvy na laboratorní vyšetření s pojišťovnou 213 „Revírská bratrská pokladna“ ) – klienti nemusí za vyšetření platit
 • Poslední klient bude obsloužen půl hodiny před ukončením ordinačních hodin
 • Odběry pondělí – pátek od 8:00 hodin do 13:30 hodin