Lymfocentrum Praha

Lidická 30, Praha 5, je lymfologickou ambulancí, která se zabývá léčbou otoků vzniklých z nedostatečnosti lymfatického systému.

Lymfoterapeut – Lenka Kučerová

Lymfologická ambulance pracuje pod odborným dohledem zkušeného lékaře lymfologa MUDr. Martina Hrubého Pracovišti byl pro jeho kvalitu udělen Českou lékařskou společností lymfologickou Jana Evangelisty Purkyně Certifikát garance kvality.

Kontakty

telefon:702 282 639
e-mail:kucerova@medicentrum.cz

Ordinační hodiny

pondělí 9:00 – 16:00
úterý 8:00 – 16:00
středa 8:00 – 18:00
čtvrtek 8:00 – 16:00
pátek 8:00 – 14:00

Parkovaní klientů je možné v nedalekém obchodním centru OC Nový Smíchov (3 hodiny zdarma).

Lymfocentrum – dermatologie

Vzhledem k tomu, že Lymfocentrum v rámci našeho medicínského zařízení v Berouně zaznamenalo velký úspěch, vyšli jsme vstříc klientům dojíždějícím z Prahy a blízkého okolí a otevřeli jsme detašované pracoviště Lymfocentra v Praze, v Kartouzské ulici č. 6. Od podzimu roku 2016 v rámci zajištění většího komfortu pro naše klienty bylo toto pracoviště přestěhováno do nových prostor v Lidické ulici č. 30, cca 5 minut chůze od původní ambulance a OC Nový Smíchov směrem k Vltavě.

Ambulance je zaměřena na diagnostiku a komplexní léčbu lymfedému (otoků) vzniklých z nedostatečnosti lymfatického systému, zejména:

  • po onkologických operacích prsu, gynekologických, břicha apod.
  • po operacích lymfatických uzlin
  • po úrazech
  • při žilních nedostatečnostech (křečové žíly)
  • při roztroušené skleróze
  • po cévních mozkových příhodách
  • u primárně vrozených vad lymfatického systému atd.

Dermatologicko-lymfologická ambulance tak navazuje na léčbu v onkologických centrech, gynekologických a chirurgických ambulancích i mamologických poradnách a zajišťuje dostupnou a včasnou prevenci a komplexní léčbu lymfedému.