Náš cíl: Dokonalá komunikace s klientem

Prostřednictvím špičkových specialistů je zajištěna komplexní ambulantní péče na nadstandardní úrovni.

více informací »

Objednání k lékaři

Pokud se přihlašujete poprvé, je nutné se nejprve zaregistrovat.

Nápověda k objednávkovému systému.

Vážení klienti dovolujeme si Vás upozornit na novou osteologickou ambulanci zabývající se diagnostikou a léčbou metabolických kostních nemocí, zejména osteoporózy. Touto ambulancí rozšiřujeme péči o klienty v rámci endokrinologické ambulance - interna. Více informací najdete na tomto webu v oddíle ZAJÍMAVOSTI, článek "Osteologická ambulance - nové špičkové pracoviště v Medicentru".

Vše pod jednou střechou

Erudovaný tým odborníků s klientským přístupem pro váš zajistí péči v širokém spektru lékařských oborů od praktického lékaře po specializované obory jako je např. chirurgie, interna, neurologie, psychiatrie a další. Spolupracujeme rovněž s Mamodiagnostickým centrem Beroun, které patří mezi nejlepší centra tohoto druhu u nás. Bližší informace o pracovišti najdete na www.mamocentrum.eu.

O Medicentru Beroun

Společnost Medicentrum Beroun, s. r. o., jako jedna z prvních ve Středočeském kraji, zahájila svoji léčebnou činnost v roce 1995. Privatizací berounské polikliniky vzniklo komfortní privátní zdravotnické zařízení se špičkovými specialisty s praxí nejen na předních českých klinikách, ale také v zahraničí. Právě díky jejich profesionální kvalitní odborné práci může v současné době Medicentrum Beroun, s. r. o., nabídnout nejen základní služby, ale rovněž nadstandardních služby či speciální firemní programy.

Všem klientům tedy nabízíme odbornou péči v širokém spektru odborností, diagnostická kvalitní vyšetření, nadstandardní služby či firemní zdravotní péči a další služby. Snadná dostupnost z Prahy přispívá k tomu, že častými klienty jsou i Pražané. Parkovací prostory a vysoká kvalita lékařských služeb je zárukou toho, že se k nám tito lidé vracejí.

« zpět

Dermatovenerologická ambulance Praha

Dermatovenerologická ambulance Praha

Samostatným dislokovaným pracovištěm je venerologická ambulance Lidická 30 specializované pro léčbu pohlavních chorob.

více informací »

Kariéra

Kariéra

Chcete rozšířit náš dynamicky se rozvíjející tým?

více informací »

Zajímavosti

Zajímavosti

Z často prezentovaných dotazů vybíráme, co Vás zajímá.

více informací »