Náš cíl: Dokonalá komunikace s klientem

Prostřednictvím špičkových specialistů je zajištěna komplexní ambulantní péče na nadstandardní úrovni.

více informací »

Informace pro přihlášené žadatele o rezidenční místo 2016 obor Všeobecné praktické lékařství : Osobní pohovory v rámci výběrového řízení proběhnou ve středu 31.8.2016 od 10:00 hodin v objektu polikliniky. Jednotliví žadatelé budou individuálně kontaktováni s upřesněním času konání pohovoru. Bližší informace k tomuto výběrovému řízení jsou zveřejněny na tomto webu v sekci "Zajímavosti" : dokument "Výběrové řízení na rezidenční místo - všeobecné praktické lékařství"

Vše pod jednou střechou

Erudovaný tým odborníků s klientským přístupem pro váš zajistí péči v širokém spektru lékařských oborů od praktického lékaře po specializované obory jako je např. chirurgie, interna, neurologie, psychiatrie a další. Spolupracujeme rovněž s Mamodiagnostickým centrem Beroun, které patří mezi nejlepší centra tohoto druhu u nás. Bližší informace o pracovišti najdete na www.mamocentrum.eu.

O Medicentru Beroun

Společnost Medicentrum Beroun, s. r. o., jako jedna z prvních ve Středočeském kraji, zahájila svoji léčebnou činnost v roce 1995. Privatizací berounské polikliniky vzniklo komfortní privátní zdravotnické zařízení se špičkovými specialisty s praxí nejen na předních českých klinikách, ale také v zahraničí. Právě díky jejich profesionální kvalitní odborné práci může v současné době Medicentrum Beroun, s. r. o., nabídnout nejen základní služby, ale rovněž nadstandardních služby či speciální firemní programy.

Všem klientům tedy nabízíme odbornou péči v širokém spektru odborností, diagnostická kvalitní vyšetření, nadstandardní služby či firemní zdravotní péči a další služby. Snadná dostupnost z Prahy přispívá k tomu, že častými klienty jsou i Pražané. Parkovací prostory a vysoká kvalita lékařských služeb je zárukou toho, že se k nám tito lidé vracejí.

« zpět

Fotogalerie

Fotogalerie

Kontakty a Kariéra

Kontakty a Kariéra

Zajímavosti

Zajímavosti