Náš cíl: Dokonalá komunikace s klientem

Prostřednictvím špičkových specialistů je zajištěna komplexní ambulantní péče na nadstandardní úrovni.

více informací »

Objednání k lékaři

Pokud se přihlašujete poprvé, je nutné se nejprve zaregistrovat.

Nápověda k objednávkovému systému.

Důležitá informace pro klienty OZP, kód 207 : pro rok 2016 nebude uzavřena naší společností smlouva s touto pojišťovnou. Pokud naši klienti chtějí nadále využívat ambulantní zdravotní péči a služeb našich lékařů hrazených z veřejného pojištění je nutné se do 30.6.2015 přeregistrovat. Více informací najdete na tomto webu v oddíle ZAJÍMAVOSTI, článek "Přeregistrace k jiné zdravotní pojišťovně - pro klienty OZP (207)". Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Vše pod jednou střechou

Erudovaný tým odborníků s klientským přístupem pro váš zajistí péči v širokém spektru lékařských oborů od praktického lékaře po specializované obory jako je např. chirurgie, interna, neurologie, psychiatrie a další. Spolupracujeme rovněž s Mamodiagnostickým centrem Beroun, které patří mezi nejlepší centra tohoto druhu u nás. Bližší informace o pracovišti najdete na www.mamocentrum.eu.

O Medicentru Beroun

Společnost Medicentrum Beroun, s. r. o., jako jedna z prvních ve Středočeském kraji, zahájila svoji léčebnou činnost v roce 1995. Privatizací berounské polikliniky vzniklo komfortní privátní zdravotnické zařízení se špičkovými specialisty s praxí nejen na předních českých klinikách, ale také v zahraničí. Právě díky jejich profesionální kvalitní odborné práci může v současné době Medicentrum Beroun, s. r. o., nabídnout nejen základní služby, ale rovněž nadstandardních služby či speciální firemní programy.

Všem klientům tedy nabízíme odbornou péči v širokém spektru odborností, diagnostická kvalitní vyšetření, nadstandardní služby či firemní zdravotní péči a další služby. Snadná dostupnost z Prahy přispívá k tomu, že častými klienty jsou i Pražané. Parkovací prostory a vysoká kvalita lékařských služeb je zárukou toho, že se k nám tito lidé vracejí.

« zpět

Dermatovenerologická ambulance Praha

Dermatovenerologická ambulance Praha

Samostatným dislokovaným pracovištěm je venerologická ambulance Lidická 30 specializované pro léčbu pohlavních chorob.

více informací »

Kariéra

Kariéra

Chcete rozšířit náš dynamicky se rozvíjející tým?

více informací »

Zajímavosti

Zajímavosti

Z často prezentovaných dotazů vybíráme, co Vás zajímá.

více informací »