Náš cíl: Dokonalá komunikace s klientem

Prostřednictvím špičkových specialistů je zajištěna komplexní ambulantní péče na nadstandardní úrovni.

více informací »

Důležitá informace pro klienty využívající služeb Lymfocentra Praha - Kartouzská: od 1.10.2016 se pracoviště Lynfocentra - Praha Kartouská 6 přesunulo do nových prostor v ulici Lidická 30, Praha.

Vše pod jednou střechou

Erudovaný tým odborníků s klientským přístupem pro váš zajistí péči v širokém spektru lékařských oborů od praktického lékaře po specializované obory jako je např. chirurgie, interna, neurologie, psychiatrie a další. Spolupracujeme rovněž s Mamodiagnostickým centrem Beroun, které patří mezi nejlepší centra tohoto druhu u nás. Bližší informace o pracovišti najdete na www.mamocentrum.eu.

O Medicentru Beroun

Společnost Medicentrum Beroun, s. r. o., jako jedna z prvních ve Středočeském kraji, zahájila svoji léčebnou činnost v roce 1995. Privatizací berounské polikliniky vzniklo komfortní privátní zdravotnické zařízení se špičkovými specialisty s praxí nejen na předních českých klinikách, ale také v zahraničí. Právě díky jejich profesionální kvalitní odborné práci může v současné době Medicentrum Beroun, s. r. o., nabídnout nejen základní služby, ale rovněž nadstandardních služby či speciální firemní programy.

Všem klientům tedy nabízíme odbornou péči v širokém spektru odborností, diagnostická kvalitní vyšetření, nadstandardní služby či firemní zdravotní péči a další služby. Snadná dostupnost z Prahy přispívá k tomu, že častými klienty jsou i Pražané. Parkovací prostory a vysoká kvalita lékařských služeb je zárukou toho, že se k nám tito lidé vracejí.

« zpět

Fotogalerie

Fotogalerie

Kontakty a Kariéra

Kontakty a Kariéra

Zajímavosti

Zajímavosti